KONST / Litografier / Grafiskt blad 11609532
nr 1160 9532
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 11/99, bladets mått: 45x45, löst blad
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:21:41
5/2 16:03:33
Catrine Näsmark
Läs mer om Catrine Näsmark